Kolaudujeme 1.Q/2024!

BÝVAJTE V RAJI

nové byty v obci Slovenský Grob

Novostavba bytového domu prinesie 12 bytových jednotiek v 4 podlažnom bytovom dome. Vyberať si môžete z jednoizbového bytu s výmerou 36,5 m², ku ktorému prináleží vlastná záhradka o výmere 29m m², 4 dvojizbových bytov s rozlohou 54,5 m², alebo 68,3 m² ku ktorému prináleží vlastná záhrada o výmere 176 m² a 7 trojizbových bytov s rozlohou 68 m² alebo 71 m². K 3-izbovému bytu na prízemí prináleží záhradka o výmere 177 m².

Ku všetkým bytom, okrem bytov na prízemí bude prináležať pivničná kobka, 3-izbové byty disponujú priestranným balkónom  o rozlohe 17,5 m².

Bytový dom sa nachádza v obytnej zóne „Malý raj“, v obci Slovenský Grob. Obec vytvára svojím obyvateľom jedinečnú možnosť bývania na vidieku s dostupnosťou mesta. Svojím charakterom vytvára priestor pre šťastný rodinný život, miesto pre  sebarealizáciu a nespočítateľné množstvo cestičiek k spokojnejšiemu životu v komunite priateľov.

Výstavba bytového domu začala v 2.Q/22, dokončenie je naplánované v 4.Q/23, kolaudácia a odovzdanie bytov v 1.Q/24.

Viac dôvodov pre Vás!

01

JEDINEČNOSŤ

Projekt je navrhnutý s citom pre jednoduchosť, vzdušnosť a priestrannosť tak, aby každý prežil pocit domova.

1 až 3 izbové byty poskytujú možnosť každodenného oddychu na priestrannej záhrade alebo balkóne s výhľadom na Malé Karpaty a priľahlú prírodnú rezerváciu Šúr.

02

KOMUNITNÉ BÝVANIE

Dvanásť novovybudovaných bytových jednotiek prináša možnosť lepšie sa spoznať.

Prirodzená koncepcia 1 až 3 izbových bytov vytvára priestor pre vybudovanie priateľských susedských vzťahov a nadštandardný pocit z bývania.

03

DISPOZÍCIA

Architekti navrhli byty s prepracovanou dispozíciou. Veľké francúzske okná prinášajú do bytov dostatok svetla a  tepla, čím vytvárajú ideálne miesto pre každodenné aktivity.

Počas letných dní určite oceníte čas strávený na priestranných balkónoch, alebo v záhradke.

Kontaktujte Nás

Výhradný predajca:

Ing. Jana Zemanová, RSc.

Ing. Jana Zemanová, RSc.